Preču piegāde

BabyTrio interneta veikalā pasūtītās preces mēs varam piegādāt visās Baltijas valstīs (Igaunijā, Latvijā, Lietuvā).

Veicot pasūtījumu BabyTrio interneta veikalā, pasūtītās preces pats bez maksas varat izņemt Rīgas veikalā BabyTrio. Tāpat varat izmantot Omniva vai DPD piegādes uz pakomātu, vai arī DPD kurjera pakalpojumu.

Es saņemšu preces veikalā BabyTrio  

Preces tiks nogādātas veikalā BabyTrio, Ieriķu iela 3, t/c Domina Shopping (ieeja C), Rīga, LV-1084, Latvia

P.-PK.10-19 Se. 11-17

Preču piegāde uz veikalu Baby Trio var aizņemt līdz 5 darba dienām. Tiklīdz preces būs saņemtas veikalā, jūs saņemsiet zvanu, ka var ierasties tās saņemt..

Pasūtītās preces var saņemt, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (ID karti, pasi, autovadītāja apliecību) un pasūtījuma numuru.

Saņemot preci veikalā BabyTrio, piegāde ir bez maksas.

Ja klients preces neizņem 14 kalendāro dienu laikā, tiek uzskatīts, ka klients ir atkāpies no līguma. Neizmantoto pasūtījumu pirkuma summu nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā, mēs atgriezīsim tajā pašā norēķinu kontā, no kura tika veikta samaksa par pirkumu.

 

Pasūtiet preces uz Omniva vai DPD pakomātu

Izvēloties preču piegādes iespēju uz DPD vai Omniva pakomātu, cenai tiek pievienota piegādes maksa 5€. apmērā.

Pirkumiem no 120 bezmaksas piegāde.

Preces, kas iegādātas no no pirmdienas līdz ceturtdienai (līdz plkst. 15.00), Rīgā un tās apkārtnē nonāks nākamajā dienā, pārējā Latvijā – divu dienu laikā (izņemot svētdienas un svētku dienas).

Par preču piegādi pakomātā klients tiek informēts ar SMS īsziņu, kurā ir unikāls durvju kods pakomāta durvju atvēršanai. Norādījumi par koda izmantošanu un skapja atvēršanu ir atrodami pakomāta ekrānā.

Ja klients nav izņēmis preces no pakomāta pēc depozīta termiņa beigām, pārdevējs uzskata, ka klients ir atcēlis pasūtījumu un pārdevējs pircējam pirkuma summu nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā, atgriež atpakaļ uz to pašu kontu, no kura tika izdarīta pirkuma apmaksa. Izmantojiet DPD vai VENIPAK kurjerservisu

Ja izvēlaties piegādi KURJERS, pasūtījumam tiks pieskaitīts piegādes maksa 7€. Sākot no 120€ pirkuma, piegāde ar kurjeru ir bez maksas. 

Kurjera pakalpojuma izvēles gadījumā, preces tiks piegādātas tieši uz pasūtījumā norādīto adresi. Preces, kas iegādātas
no pirmdienas līdz ceturtdienai (plkst. 15:00), tiks piegādātas ne vēlāk kā nākamajā darba dienā pēc pirkuma veikšanas no plkst. 8.00 līdz 17.00. Preces, kas iegādātas no piektdienas līdz svētdienai, tiks piegādātas ne vēlāk kā nākamajā otrdienā.
Piegādes laiks var mainīties svētku dienu vai kurjerkompānijas veikto izmaiņu dēļ.

Lumav Commerce