Par mums

BabyTrio ir izveidots kopā ar Baby-Vest komandu un ir šī veikala oficiālais interneta veikals Baltijas valstīs.

Jau vairāk nekā 22 gadus, veikals Baby-Vest specializējas tādu bērnu preču tirdzniecīā, kas ir pārbaudītas un augsti novērtētas gan ar savu kvalitāti, gan drošumu visā pasaulē. Kopš 1998.gada, Baby-Vest bija pirmais premium klases bērnu preču veikals Latvijā un joprojām ieņem stabilu pozīciju šajā preču segmentā. Ļoti lielu atbalstu un informāciju esam saņēmuši no saviem Dānijas partneriem, kuri uzkrājuši vairāku gadu desmitu pieredzi šajā jomā darbojoties visā Eiropā.

Nav noslēpums, ka galvenā mūsu mērķauditorija ir saprātīgi domājoši pircēji, kas var atļauties iegādāties ne lētāko, bet teicamas kvalitātes preci. Tā kalpo ne tikai viena bērniņa izauklēšanai, bet pēc tam mūsu klienti to spējuši nodot vai pārdot tālāk jau citiem jaunajiem vecākiem.

Mūsu veikalā ir pārstāvētas tādas pasaulē pazīstamas bērnu preču ražotājkompānijas, kā Emmaljunga (Zviedrija), STOKKE (Norvēģija), BabyBjörn (Zviedrija), Maxi-Cosi (Holande), Quinny (Holande), bebe-jou (Holande), Peg Perego (Itālija), CAM (Itālija), BabyDan (Dānija) un citi zīmoli.

 

Lumav Commerce