14 dienu atgriešanas nosacījumi

  1. Klientam ir tiesības atkāpties no līguma, nenorādot iemeslu 14 kalendāro dienu laikā pēc preču saņemšanas (paziņojuma par preču pienākšanu saņemšana Omniva pakomātā). Lai atgrieztu preces, klientam ir jāaizpilda preces atgriešanas veidlapa Babytrio mājaslapā un jānosūta uz BabyTrio e-pasta adresi. Izmantojot atteikuma tiesības, klientam ir pienākums atgriezt preces pārdevējam ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā pēc atteikuma pieteikuma iesniegšanas.
  2. Klients var izmantot tiesības atkāpties no līguma, ja preces nav izmantotas un nav sabojātas. Mēs iesakām klientam piegādāt visas preces, kuras viņi vēlas atgriezties uzreiz. Tiešās atgriešanas izmaksas sedz klients. Preces jāatdod oriģinālajā transporta iesaiņojumā.
  3. Saskaņā ar Igaunijas “Likumu par saistībām”,atteikuma tiesības neattiecas uz precēm, kuras to rakstura dēļ nevar atgriezt (piemēram, no iepakojuma izņemtu apakšveļu, peldkostīmus, zeķes, higiēnas preces). Kompensācijas tiks pieņemtas tikai ar aizpildītu atteikuma veidlapu.
  4. Ja klients ir atteicies no darījuma, pārdevējs nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā pēc atteikuma pieteikuma saņemšanas,atgriež pirkuma summu. Atmaksas tiek veiktas uz to pašu norēķinu kontā, no kura tika veikts pirkums.
  5. Ja klients ir tīši sabojājis vai sabojājis atgriezto preci nolaidības dēļ, pārdevējam ir tiesības atteikties pieņemt preces vai pieprasīt atlīdzību par nodarītajiem zaudējumiem.
Lumav Commerce