BabyBjörn rotaļarka Googly Eyes pastel

Mīksts priekšautiņš, kas aizsargā jūsu ķengursomiņu no mazuļa mutes un siekalām. Tādā veidā somiņa kalpos ilgāk un nav tik bieži jātīra. Komplekts 2gab.

€22,90
Noliktavā
SKU
031121
Piegāde 2 dienu laikā

BabyBjörn siekalu priekšauts ķengursomai 2gab

Bērni mēdz sūkāt ķengursomas malas. Lai to aizsargātu, ir mīkstu siekalu priekšauti, kas aizsargā ķengursomas audumu no mitruma.

    Uztur ķengursomau tīru un svaigu ilgāk

    Aizsargā audumu no šķidrumiem, kas nāk no mutes, tāpēc jums tik bieži nav jāmazgā soma. Siekalu priekšauts ir absorbējošs, tam ir ūdensnecaurlaidīga membrāna, kas darbojas kā mitruma barjera un ļoti ātri izžūst.

    Mīksts un ērts audums

    Mīkstais siekalu priekšautu Tencel (Lyocell viskozes šķiedra) audums ir ārkārtīgi mīksts pret mazuļa muti un vaigiem un ir pilnīgi drošs košļāšanai.

    Piemēroti BabyBjörn Mini, Miracle un Original somiņām

    Siekalu priekšautu ir viegli piestiprināt jūsu Mini, Miracle vai Original ķengursomai. Ja jums ir One vai One Air ķengursoma, skatiet citu produktu - BabyBjörn Saliva priekšauti One

    Bērniem draudzīgi materiāli

    Visi šajā izstrādājumā izmantotie audumi ir jutīgi pret jūsu mazuļa ādu un ir pilnīgi droši košļājamai vai sūkāšanai. Visi izstrādājumā izmantotie audumi ir pārbaudīti un apstiprināti atbilstoši Oeko-Tex 100 standartam. Tas garantē, ka tekstilizstrādājumi, ko izmanto izstrādājuma pagatavošanai, ir droši. Izmantotie materiāli ir pārbaudīti, draudzīgi ādai un nesatur bīstamas ķīmiskas vielas.

Komplektā 2 gab.

Materiāls

     Augšējā puse 75% Tencel, 25% Modāls

     Apakšā puse 75% Tencel

     Mīkstās 100% poliesters

     Membrāna ir 100% poliuretāna

Kas ir Tencel?

Tencel ir atjaunojamo augu šķiedru firmas nosaukums, ko sauc par lyocell. Tencel audumam ir ārkārtīgi mīksta virsma un tas ļoti ātri izžūst, padarot to ideāli piemērotu zīdaiņu izstrādājumiem.

Mazgāšanas instrukcijas

     Mazgājams mašīnā 60 ° C temperatūrā ar līdzīgām krāsām. Mēs iesakām izmantot maigu, balinātāju nesaturošu mazgāšanas līdzekli.


Info
Zīmols BabyBjorn
Write Your Own Review
Rakstīt atsauksmes var tikai reģistrēti lietotāji. Lūdzu, pierakstieties vai izveidojiet kontu
Lumav Commerce