BabyBjörn bērnu sēdeklītis

BabyBjörn Move ir klasiskās Miracle ķengursomas atjaunināta versija. Ar plašāku sēdvietu zonu Move ķengursoma nodrošina labāku atbalstu bērna mugurai, kājām un gurniem. Tai ir ergonomiska atzveltne un jostasvietas siksna, kas nodrošina maksimālu komfortu jums un jūsu mazulim. Tā ir izgatavota no unikāla 3D acu auduma, kas ir gaisīgs, ātri žūstošs un neticami mīksts mazuļa ādai. BabyBjörn Move ķengursoma ir paredzēta mazulim no dzimšanas līdz 15 mēnešiem.

Piegāde 2 dienu laikā
Tik zemu kā €164,90
Noliktavā
SKU
BabyBjörn Move kandekott

BabyBjörn Move ķengursoma

Liels komforts jums un jūsu mazulim

    Iebūvētās atzveltne, jostasvieta un polsterētās plecu siksnas palīdz vienmērīgi sadalīt svaru, padarot garākas bērnu nēsāšanas sesijas jums ērtākas. Jūs varat pielāgot sēdvietas platumu tā, lai bērns vienmēr būtu ērti sēdēts uz muguras, kājām un gurniem.

Viegli uzvilkt un pacelt

    Pārnēsājamajai ķengursomai ir tikai divas daļas, tāpēc to ātri un ērti uzlikt un pacelt. Ķengursomu var noregulēt pēc vajadzības, un nākamajai reizei var saglabāt atbilstošās pozīcijas.

Mīksts un gaisīgs dizains

    Gaisīgais 3D sietu auduma ķengursoma pasargā jūs un jūsu mazuli un piešķir tai modernu, sportisku izskatu. Elpojošais audums pēc mazgāšanas ātri izžūst, un tas ir mīksts un ērts mazulim.

Var nēsāt ar skatu uz sevi vai uz āru

    Daži mazuļi labprātāk uztur kontaktu ar vecākiem pārnēsājot, bet citi savukārt ir ļoti ieinteresēti vērot apkārtējo pasauli. Ja mazulis jau bez palīdzības var turēt pats savu galvu, jūs varat izvēlēties nēsāt bērnu ar seju uz sevi vai uz priekšu (vismaz ap 5 mēnešiem uz priekšu).

Guļošo bērnu ir viegli pacelt

    Ja bērns aizmidzis ķengursomā, visu priekšpusi var viegli atvērt. Jūs varat atstāt plecu siksnas kā uz vestes, un, kad bērns pamostas, vienkārši piestipriniet priekšējo daļu.

Piemērots jaundzimušajiem un pielāgojas jūsu augošajam bērniņam

    BabyBjörn Move ķengursoma ir piemērota jaundzimušajiem (vismaz 3,2 kg) un tai nav nepieciešams atsevišķs mazuļa apvalks. Pieaugot mazulim, jūs varat pielāgot galvas balsta un kāju atveru izmēru, kā arī somas garumu. BabyBjörn Move ķengursomā jūs varat nēsāt bērnu līdz apm. 15 mēneši (līdz 12 kg) vai līdz viņi sāk staigāt.

Gurniem draudzīga ķengursomiņa

    Starptautiskais gūžas displāzijas institūts ir pārbaudījis Move ķengursomai un klasificējis to kā gurniem draudzīgu somu (ja to lieto atbilstoši norādījumiem). Tas nozīmē, ka ķengursoma nodrošina pareizu atbalstu jūsu mazuļa gurniem un veicina labu gūžas locītavas attīstību, kas ir īpaši svarīgi pirmajos bērna dzīves mēnešos.

Spēcīgs, regulējams galvas un kakla balsts

    Labs galvas balsts ir būtisks, ja bērns nespēj turēt pats sev galvu. BabyBjörn Move ir izturīgs, regulējams galvas un kakla balsts.

Turiet rokas brīvas

    Izmantojot Move ķengursomu, jūs varat ņemt savu bērnu visur, kurp dodaties, vienlaikus ļaujot turēt rokas brīvas citām darbībām.

3D acs audums - unikāls materiāls

    BabyBjörn Move ķengursoma ir izgatavota no augsto tehnoloģiju 3D auduma, kas sastāv no trim slāņiem - iekšējā, ārējā un vidējā. Pārāk karsta polsterējuma vietā vidējais slānis sastāv no smalkas viena pavediena auduma. Tas ķengursomai nodrošina stabilitāti, vienlaikus nodrošinot labu gaisa plūsmu. 3D acs audums, ko izmanto BabyBjörn ķengursomās, ir apstiprināts saskaņā ar OEKO-TEX 100 standartu, 1. klase.

Uzmanību!

Ja nēsājat savu bērnu uz āru vērstā stāvoklī, viņam jāspēj patstāvīgi turēt galvu uz augšu (no apmēram 5 mēnešu vecuma). Lai samazinātu pēdu izmēru zīdaiņiem, kas sver no 3,2 kg līdz 4,5 kg, jāizmanto papildu siksnas.

Materiāli

    Visi materiāli atbilst OEKO-TEX 100 standartam (1. klase). Tas nozīmē, ka tie ir delikāti un droši jūsu mazuļa ādai.

    3D acs audums: 100% poliesters

Mazgāšanas instrukcijas

    Mazgāt mašīnā 40 ° C temperatūrā. Mazgājiet atsevišķi. Izmantojiet videi draudzīgu un maigu mazgāšanas līdzekli. Veļas žāvēšana ir aizliegta.

Pārbaudīts un drošs

    BabyBjörn Move ķengursoma atbilst gan Eiropas standartam EN 13209-2: 2015, gan Amerikas ASTM F2236 drošības standartiem.

 

Paredzēts bērniem vecumā no 0 līdz 15 mēnešiem (3,2–12 kg), garumā no 53 cm.

Info
Zīmols BabyBjorn
Write Your Own Review
Rakstīt atsauksmes var tikai reģistrēti lietotāji. Lūdzu, pierakstieties vai izveidojiet kontu
Mēs atradām vēl citas preces, kas jums varētu interesēt
BabyBjörn ķengursoma Harmony
BabyBjorn
Tik zemu kā €244,90
BabyBjörn ķengursoma Harmony
BabyBjörn Mini ķengursoma
BabyBjorn
Tik zemu kā €99,90
BabyBjörn Mini ķengursoma
Lumav Commerce
Saņemt paziņojumu par atkal pieejamu produktu
Lūdzu, izvēlieties produktu un ievadiet sava e-pasta adresi. Mēs Jūs informēsim, tiklīdz produkts būs pieejams.