YappyKids bērnu gultiņa YappyDue

YappyKids sadarbība ar TL design ir izstrādājis, ko pavisam jaunu un ekskluzīvu Jūsu mazulim - YappyIcon gultiņa, kas ne tikai ir 100% ražota Latvijā, bet arī rūpīgi veidota no cietas koksnes augstvērtīgiem materiāliem - ozolu un bērzu, ļaus mazulim justies droši un pasargāti gluži kā atrodoties vecāku stiprajās, bet maigajās rokās.

Tās viens no materiāliem - ozols - dižskābārža dzimtas koks- ir spēka, enerģijas un izturības simbols, kā arī latvietim tas vienmēr saistās ar Tēvzemes mīlestības apliecinājumu. Ne par velti ozols tiek dēvēts par dižkoku.

€485,00
Nav veikalā
SKU
ICON 140

YappyKids bērnu gultiņa YappyIcon 70x140

Apraksts

Ražošanas procesā apvienojot abus spēcīgos materiālus (ozolu un bērzu) un izmantojot lakas un krāsas tikai uz ūdens bāzes, YappyKids komanda ir padomājusi, lai YappyIcon būtu izcils piemērs ilgnoturīgai, dabīgai un mazulim nekaitīgai gultiņai, apvienojot drošību, simboliku un funkcionalitāti vienā produktā.

UzmanībuYappyIcon ir pieejama arī izmērā 120 x 60 cm 

YappyIcon gulta ar izmēru 140 x 70 ir izstrādāta ar iespēju to transformēt - noņemot abas sānu malas un atsevišķi piepērkot mazo gultas galu iegūsiet pavisam cita dizaina gultu!

3 matrača bāzes augstums

Materiāls : Bērzs un Ozols

Rekomendējamais matrača izmērs: 140 x 70 cm

Tiek ražota pēc ES standarta.

Matrača bāzes augstumi:

1. augstums: 70 cm + 9 cm matracis

2. augstums: 55 cm + 9 cm matracis

3. augstums 30 cm + 9 cm matracis

Parametri

     140 x 70cm matrača gulta: 147 x 85,5 x 105cm (garums x platums x augstums)

Info
Zīmols YappyKids
Write Your Own Review
Rakstīt atsauksmes var tikai reģistrēti lietotāji. Lūdzu, pierakstieties vai izveidojiet kontu
Lumav Commerce