BabyBjörn virtuves piederumu komplekts Dinner

Jauna versija!

BabyBjörn One ķengursoma ir mīksts un ergonomisks risinājums, kas ļauj jums piedāvāt vislabāko tuvību un saikni ar mazuli. Mīkstais audums ļauj nēsāt bērnu dabiskā stāvoklī ar C formas muguru.

One ķengursoma var nēsāt jūsu mazuli daudzās dažādās pozīcijās. Somas, sēdekļa un galvas balsta izmērs ir regulējams, kas nozīmē, ka tas ir piemērots jaundzimušajam un jūsu augošajam bērniņam.

Izturīgā gurnu josta un polsterētās plecu siksnas samazina spiedienu uz muguru un pleciem, kas padara nēsāšanu ērtu un ērtu ilgāku laiku.

Tik zemu kā €169,00
Nav veikalā
SKU
BabyBjörn One kandekott

BabyBjörn One ķengursoma

BabyBjörn One - gurniem draudzīga ķengursoma

BabyBjörn One ķengursoma ir pārbaudīta Starptautiskajā gūžas displāzijas institūtā, un tā ir sertificēta kā draudzīga gūžām. Jaundzimušā bērna gurni ir pareizi atbalstīti un saglabāti optimālā stāvoklī ar kājām vērstiem uz āru. Šī poza veicina pareizu gūžas attīstību, kas ir ārkārtīgi svarīgi pirmajos mazuļa dzīves mēnešos.

 

Apraksts

 

    4 nesāšanas pozīcijas

 

Optimālais augstuma stāvoklis jaundzimušajam. Īpaša sejas vērsta uz iekšu pozīcija jaundzimušajiem, kas ļauj nēsāt bērnu augstu uz krūtīm. Šī pozīcija piedāvā visciešāko un visvairāk acu kontaktu ar bērnu. Šajā stāvoklī varat arī viegli uzraudzīt mazuļa elpošanu.

 

Zemāka augstuma pozīcija nedaudz vecākiem zīdaiņiem. Pēc 4 mēnešu vecuma ir laiks sākt lietot zemāka augstuma stāvokli. Papildu ērtībai jūs varat pielāgot pēdu platumu (pret krūtīm).

 

Seja vērsta uz āru. Sākot no 5 mēnešu vecuma, jūs varat to salocīt zem galvas balsta un nēsāt bērnu vai nu ar seju pret sevi, vai uz priekšu. Šajā vecumā bērna kakls, gurni un mugurkauls ir pietiekami nobrieduši, lai viņu nēsātu šajā pozīcijā. Daudzi mazuļi ir tik satraukti atklāt pasauli, vienlaikus droši pakļaujoties mātes vai tēva krūtīm.

 

Viegla un droša nēsāšanas pozīcija (no 12 mēnešiem). Jūs varat arī mainīt ķengursomas stāvokli ar savu mazuli. Kad mazulis ir vērsts pret jums, vienkārši pagrieziet visu ķengursomu atpakaļ. Viena plecu siksna vienmēr paliks pie jums visā rotācijas laikā, tāpēc šis process ir pilnīgi drošs pašam mazulim. Vienkāršs, drošs un ērts - viss vienā vieglā kustībā.

 

Ierobežojumi: 15kg vai 100 cm.

 

    Ideāli piemērots jaundzimušajiem - iebūvēts zīdaiņa saturētājs

 

BabyBjörn One ķengursoma ir anatomiski izstrādāta, lai atbilstu jūsu augošā mazuļa mainīgajām vēlmēm, un ir lieliski piemērota jaundzimušajiem. Tas nozīmē, ka jums nav jāiegādājas papildu saturētājs zīdaiņiem.

 

Stāvot vertikālā stāvoklī, elpceļi paliek brīvi un ļauj uzraudzīt mazuļa elpošanu.

 

Bērna pēdas un rokas var brīvi pārvietoties BabyBjörn One ķengursomā, ļaujot jūsu mazulim attīstīt muskuļus, kustības un līdzsvaru.

 

    Ergonomisks pēdas novietojums

 

Plašais un regulējamais sēdeklis nodrošina ērtu un ergonomisku stāvokli bērna gurniem.

 

    Plecu siksnas ar polsterējumu

 

Grezni mīkstas plecu siksnas sniedz jums vislabāko komfortu.

 

    Spiediena samazināšanas gūžas josta

 

Plaša un izturīga gurnu josta ļauj sadalīt visu svaru gurniem.

 

    Izturīgs un regulējams galvas balsts

 

Labs galvas balsts ir ļoti svarīgs pirmos 5 mēnešus, ja vien mazuļa muskuļi ir pietiekami nobrieduši, lai galva nebūtu augšā.

 

    Ērta un droša nēsāšanas iespēja

 

Ja mazulis ir vērsts uz iekšu, jūs varat viegli nēsāt visu ķengursomu uz muguras, lai mazulis varētu ērti atrasties uz muguras.

 

    Droši un pārbaudīti materiāli

 

Visi šajā izstrādājumā izmantotie audumi ir jutīgi pret jūsu mazuļa ādu un ir pilnīgi droši košļājamai vai sūkāšanai. Visi izstrādājumā izmantotie audumi ir pārbaudīti un apstiprināti atbilstoši Oeko-Tex 100 standartam. Tas garantē, ka tekstilizstrādājumi, ko izmanto izstrādājuma pagatavošanai, ir droši. Izmantotie materiāli ir pārbaudīti, draudzīgi ādai un nesatur bīstamas ķīmiskas vielas. Oeko-Tex 100 standarts.


Öko-Tex 100 standard

Izstrādāts sadarbībā ar pediatriem

 

Šī ķengursoma ir izstrādāta ciešā sadarbībā ar pediatriem. BabyBjörn sadarbojas ar vadošajiem pediatriem, vecmātēm un bērnu psihologiem. Šo cilvēku medicīniskā kompetence ir ārkārtīgi svarīga BabyBjörn, un viņu zināšanas jaunu produktu izstrādē ir nenovērtējamas. BabyBjörn nekad nelaiž tirgū produktu bez viņu atļaujas.

Parametri

 

Vecums un svars

 

    No dzimšanas līdz 3 gadu vecumam

    Minimums: 3,5 kg / 53 cm

    Maksimums: 15 kg / 100 cm

    Minimālais vecums nēsāšanai ar seju uz priekšu: 5 mēneši

    Maksimālais pieļaujamais svars uz āru: 12 kg

    Bērniem, kuru svars ir no 3,5 līdz 4,5 kg, izmantojiet kāju siksnas, lai savilktu kāju lavu

 

Materiāls

 

Visi šajā izstrādājumā izmantotie audumi ir jutīgi pret jūsu mazuļa ādu un ir pilnīgi droši košļājamai vai sūkāšanai. Visi izstrādājumā izmantotie audumi ir pārbaudīti un apstiprināti atbilstoši Oeko-Tex 100 standartam. Tas garantē, ka tekstilizstrādājumi, ko izmanto izstrādājuma pagatavošanai, ir droši. Izmantotie materiāli ir pārbaudīti, draudzīgi ādai un nesatur bīstamas ķīmiskas vielas.

 

Kokvilnas maisījuma audums

 

Audums: 60% kokvilna, 40% poliesters

Odere: 100% kokvilna. 100% poliestera odere jostasvietā.

Mīkstās: 100% poliesters. Plecu siksnas ir 90% poliestera, 10% PU putas.

 

Pārbaudīts un drošs

 

BabyBjörn One gaisa pārvadāšanas soma atbilst Eiropas un ASV drošības standartiem: EN 13209-2: 2015 un ASTM F2236.

 

Mazgāšanas instrukcijas

 

Mazgāt ar siltu ūdeni. Nomazgājiet atsevišķi. Var izmantot maigus mazgāšanas līdzekļus (nevis balinātājus). Nelietojiet veļas žāvētāju.

 

 

Info
Zīmols BabyBjorn
Write Your Own Review
Rakstīt atsauksmes var tikai reģistrēti lietotāji. Lūdzu, pierakstieties vai izveidojiet kontu
Lumav Commerce
Saņemt paziņojumu par atkal pieejamu produktu
Lūdzu, izvēlieties produktu un ievadiet sava e-pasta adresi. Mēs Jūs informēsim, tiklīdz produkts būs pieejams.