BabyBjörn siekalu spilventiņi ķengursomas siksnām

BabyBjörn One Air ķengursoma ir gandrīz pilnībā izgatavota no 3D acu auduma, kas nodrošina vienmērīgu gaisa cirkulāciju pat karstākajās vasaras dienās. Tādā veidā jūs nejutīsit nepatīkamu svīšanu, un jūsu mazulis ilgāk paliks mierīgs. Acs audums ir daudz vieglāks un plānāks, piešķirot mazulim dabisku C formu aizmugurē.

Izmantojot One Air ķengursomu, jūs varat nēsāt savu mazuli daudzās dažādās pozīcijās. Somas, sēdekļa un galvas balsta izmērs ir regulējams, kas nozīmē, ka tas ir piemērots jaundzimušajam un jūsu augošajam bērniņam.

Izturīgā gurnu josta un polsterētās plecu siksnas samazina spiedienu uz muguru un pleciem, kas padara nēsāšanu ērtu un patīkamu ilgāku laiku.

Tik zemu kā €199,90
Nav veikalā
SKU
BabyBjörn One Air kandekott

BabyBjörn One Air ķengursoma

BabyBjörn One Air - gurniem draudzīga ķengursoma

BabyBjörn One Air ķengursomu ir pārbaudījis Starptautiskais gūžas displāzijas institūts, un tā ir sertificēta kā draudzīga gurniem. Jaundzimušā bērna gurni ir pareizi atbalstīti un saglabāti optimālā stāvoklī ar kājām vērstiem uz āru. Šī poza veicina pareizu gūžas attīstību, kas ir ārkārtīgi svarīga mazuļa pirmajos mēnešos.

 

Apraksts

    4 nesāšanas pozīcijas

Optimālais augstuma stāvoklis jaundzimušajam. Īpaša sejas vērsta uz iekšu pozīcija jaundzimušajiem, kas ļauj nēsāt bērnu augstu uz krūtīm. Šī pozīcija piedāvā visciešāko un visvairāk acu kontaktu ar bērnu. Šajā stāvoklī varat arī viegli uzraudzīt mazuļa elpošanu.

Zemāka augstuma pozīcija nedaudz vecākiem zīdaiņiem. Pēc 4 mēnešu vecuma ir laiks sākt lietot zemāka augstuma stāvokli. Papildu ērtībai jūs varat pielāgot pēdu platumu (pret krūtīm).

Seja vērsta uz āru. Sākot no 5 mēnešu vecuma, jūs varat to salocīt zem galvas balsta un nēsāt bērnu vai nu ar seju pret sevi, vai uz priekšu. Šajā vecumā bērna kakls, gurni un mugurkauls ir pietiekami nobrieduši, lai viņu nēsātu šajā pozīcijā. Daudzi mazuļi ir tik satraukti atklāt pasauli, vienlaikus droši pakļaujoties mātes vai tēva krūtīm.

Viegla un droša nēsāšanas pozīcija (no 12 mēnešiem). Jūs varat arī mainīt ķengursomas stāvokli ar savu mazuli. Kad mazulis ir vērsts pret jums, vienkārši pagrieziet visu ķengursomu atpakaļ. Viena plecu siksna vienmēr paliks pie jums visā rotācijas laikā, tāpēc šis process ir pilnīgi drošs pašam mazulim. Vienkāršs, drošs un ērts - viss vienā vieglā kustībā.

Ierobežojumi: 15kg vai 100 cm.

    Ideāli piemērots jaundzimušajiem - iebūvēts zīdaiņa saturētājs

BabyBjörn One ķengursoma ir anatomiski izstrādāta, lai atbilstu jūsu augošā mazuļa mainīgajām vēlmēm, un ir lieliski piemērota jaundzimušajiem. Tas nozīmē, ka jums nav jāiegādājas papildu saturētājs zīdaiņiem.

Stāvot vertikālā stāvoklī, elpceļi paliek brīvi un ļauj uzraudzīt mazuļa elpošanu.

Bērna pēdas un rokas var brīvi pārvietoties BabyBjörn One ķengursomā, ļaujot jūsu mazulim attīstīt muskuļus, kustības un līdzsvaru.

    Ergonomisks pēdas novietojums

Plašais un regulējamais sēdeklis nodrošina ērtu un ergonomisku stāvokli bērna gurniem.

    Plecu siksnas ar polsterējumu

Grezni mīkstas plecu siksnas sniedz jums vislabāko komfortu.

    Spiediena samazināšanas gūžas josta

Plaša un izturīga gurnu josta ļauj sadalīt visu svaru gurniem.

    Izturīgs un regulējams galvas balsts

Labs galvas balsts ir ļoti svarīgs pirmos 5 mēnešus, ja vien mazuļa muskuļi ir pietiekami nobrieduši, lai galva nebūtu augšā.

    Ērta un droša nēsāšanas iespēja

Ja mazulis ir vērsts uz iekšu, jūs varat viegli nēsāt visu ķengursomu uz muguras, lai mazulis varētu ērti atrasties uz muguras.

    Droši un pārbaudīti materiāli

Visi šajā izstrādājumā izmantotie audumi ir jutīgi pret jūsu mazuļa ādu un ir pilnīgi droši košļājamai vai sūkāšanai. Visi izstrādājumā izmantotie audumi ir pārbaudīti un apstiprināti atbilstoši Oeko-Tex 100 standartam. Tas garantē, ka tekstilizstrādājumi, ko izmanto izstrādājuma pagatavošanai, ir droši. Izmantotie materiāli ir pārbaudīti, draudzīgi ādai un nesatur bīstamas ķīmiskas vielas. Oeko-Tex 100 standarts.

Öko-Tex 100 Standard

Izstrādāts sadarbībā ar pediatriem

Šī ķengursoma ir izstrādāta ciešā sadarbībā ar pediatriem. BabyBjörn sadarbojas ar vadošajiem pediatriem, vecmātēm un bērnu psihologiem. Šo cilvēku medicīniskā kompetence ir ārkārtīgi svarīga BabyBjörn, un viņu zināšanas jaunu produktu izstrādē ir nenovērtējamas. BabyBjörn nekad nelaiž tirgū produktu bez viņu atļaujas.

Parametri

Vecums un svars

    No dzimšanas līdz 3 gadu vecumam

    Minimums: 3,5 kg / 53 cm

    Maksimums: 15 kg / 100 cm

    Minimālais vecums nēsāšanai ar seju uz priekšu: 5 mēneši

    Maksimālais pieļaujamais svars uz āru: 12 kg

    Bērniem, kuru svars ir no 3,5 līdz 4,5 kg, izmantojiet kāju siksnas, lai savilktu kāju lavu

Materiāls

Visi šajā izstrādājumā izmantotie audumi ir jutīgi pret jūsu mazuļa ādu un ir pilnīgi droši košļājamai vai sūkāšanai. Visi izstrādājumā izmantotie audumi ir pārbaudīti un apstiprināti atbilstoši Oeko-Tex 100 standartam. Tas garantē, ka tekstilizstrādājumi, ko izmanto izstrādājuma pagatavošanai, ir droši. Izmantotie materiāli ir pārbaudīti, draudzīgi ādai un nesatur bīstamas ķīmiskas vielas.

3D acs audums

    Audums: 100% poliesters

    100% poliestera odere jostasvietā

    Apavu audums: 100% kokvilna

Pārbaudīts un drošs

BabyBjörn One gaisa pārvadāšanas soma atbilst Eiropas un ASV drošības standartiem: EN 13209-2: 2015 un ASTM F2236.

Mazgāšanas instrukcijas

Mazgāt ar siltu ūdeni. Nomazgājiet atsevišķi. Var izmantot maigus mazgāšanas līdzekļus (nevis balinātājus). Nelietojiet veļas žāvētāju.

Info
Zīmols BabyBjorn
Write Your Own Review
Rakstīt atsauksmes var tikai reģistrēti lietotāji. Lūdzu, pierakstieties vai izveidojiet kontu
Lumav Commerce
Saņemt paziņojumu par atkal pieejamu produktu
Lūdzu, izvēlieties produktu un ievadiet sava e-pasta adresi. Mēs Jūs informēsim, tiklīdz produkts būs pieejams.